Keep’in Stakedrop’u Canlı Crowdcast ile Başlıyor

Muhammad
3 min readOct 31, 2020

Aylar süren etkinlik, insanların KEEP kazanmak için ETH’ye katılmasına izin verecek.

Pazartesi günü, genel bir Crowdcast etkinliğiyle Keep ve tBTC’nin hisseli düşüşünü resmi olarak başlattık. Canlı yayın, proje lideri Matt Luongo’dan bir açılış konuşması, bir izlenecek yol ve sonraki adımlara genel bir bakış içeriyordu. Önümüzdeki haftalarda, stakedrop ilerledikçe, tBTC kontrol panelinin yayınlanması da dahil olmak üzere ek güncellemeler olacak. Sonuçta, etkinlik insanların KEEP kazanmak için ETH’ye pay almasına izin verecek.
Katılamadıysanız — veya sadece tekrar görmek istiyorsanız — Crowdcast burada yeniden izlenebilir.

Keep, tBTC’yi geliştirmek için Summa ve Çapraz Zincir Grubu ile işbirliği yaptı. Güveni en aza indirgeyen tasarımı, işlemleri işlemek için rastgele imzalama grupları sistemi kullanır. Bu gruplar, karşı taraf riskini en aza indiren rastgele bir işaret ile seçilir. tBTC, Binance dahil olmak üzere büyük kripto cüzdanları ve borsaları tarafından denetlenen ve kullanılan ECDSA eşiği kullanır. Kullanıcılar her zaman BTC’lerini takip edebilir. Ve tBTC açık kaynak olduğundan, kod ve ücret yapısı şeffaftır.

Keep, tBTC’nin velayetini üstlendiğinden, imzalayanlar olarak hareket edenlerin görevlerini yerine getirmek için normalde hem KEEP hem de ETH’ye sahip olmaları gerekir. Stakedrop, KEEP’i olmayan kişilerin yalnızca ETH’lerini kullanarak tBTC imzalayanlar olarak hareket etmelerine izin verecek ve karşılık gelen KEEP tokenleri zamanla kendilerine bir ödül olarak “bırakılacak”. Stakedrop’un önümüzdeki birkaç ayı, bu ayın sonlarında tBTC gösterge panosunun piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere ek kilometre taşları görecek. Nihayetinde, stakedrop, insanların KEEP kazanmak için ETH’ye ortak olmasına izin verecek.
Keeps Güncellemesi için Oynama
Geçen hafta, insanların Ağa katkıda bulunmak için KEEP jetonları kazanmalarına olanak tanıyan Oyun için Oynama’nın ilk ayını tamamladık. May’ın jüri, toplamda 1 milyon KEEP ödülü veren Cosmos’dan Zaki Manian idi. Birincilik ödülü, donanım deneyleri, github PR’leri ve hata raporları hakkındaki katkılarından dolayı Danil Ushakov’a gitti.

Bu ay jüri üyemiz, başarılı ECDSA müşteri hissesine odaklanarak katkı arayacak olan Spencer Noon. Bir kez daha, 1 milyon KEEP kapılmaya hazır.

Discord’umuza katılın: Playing for Keeps ödülleri için gönderiminize hak kazanmak için Discord sunucumuza katılmalı ve bize giriş mesajında ​​kim olduğunuza dair hızlı bir genel bakış sunmalısınız. Herkesi tanımak ve hiçbir gönderimi kaçırmadığımızdan emin olmak istiyoruz, bu yüzden Discord’a katıldığınızdan emin olun.
Aşağıdakileri içeren # kendinizi tanıtmak için Play for Keeps giriş mesajı gönderin:

Kanalda size hitap edecek bir isim
Keep veya tBTC ile neden ilgileniyorsunuz?
Oyun Oynama ödülleri için ne gönderiyorsunuz? Tam olarak oluşturulmuş bir fikre hazır değilseniz bu bir fikir olabilir!
Zaten bir giriş olarak göndermek istediğiniz bir şey ürettiyseniz

BTC’nizle kazanmanın güvenli yolu

tBTC, insanların Ethereum DeFi projelerine katılmak için BTC’lerini kullanmaları için güvenli bir yol olarak tasarlanmıştır. Önümüzdeki aylarda, sonraki sürüm adayları aracılığıyla dApp’ın lansmanına devam edeceğiz. Bu şekilde, gerçek dünya testleri ve iyileştirme yoluyla, en nihayetinde, şu anda Bitcoin’de tutulan kripto paranın dörtte üçünü kenardan uzaklaştırmak ve Bileşik gibi heyecan verici DeFi platformlarına getirmek için en yüksek güvenlik ve performans standartlarını karşılayan bir proje sunabileceğimize inanıyoruz. .

Discord kanalını takip ederek tBTC ve stakedrop ile ilgili her şey hakkında güncel kalın.

--

--